Shitet, Apartament 3+1, Porcelan
Shitet, Apartament 3+1, Porcelan

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko në afërsi të ish-artistikes. Apartamenti ndodhet në katin e 10 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 135.72m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij lindje-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: •me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus10854
135.72 m2
10
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-10

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj