Shitet, Apartament 1+1, Porcelan

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko në afërsi të ish-artistikes. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 68.14m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: •me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus10855
68.14 m2
8
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-10

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €