Shitet, Apartament 2+1, Porcelan

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko në afërsi të ish-artistikes.Apartamenti ndodhet në katin e 9 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100.6m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh.Orientimi i tij perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: •me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus10856
100.6 m2
9
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-10

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €