Shitet, Lokal, Vasil Shanto, Tiranë.

Pershkrimi

Lokali është i pozicionuar në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar në zonën e Vasil Shantos. Informacion mbi lokalin: • Kati 0 përdhes •Sipërfaqja : 61 m2 • Sipërfaqja e verandës : 20 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Lokali disponon: • Pozicion të favorshëm gjeografik • Tualeti • Buzë rruge • Kondicionim • Totalisht i investuar dhe restauruar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
PRI+10857
61 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-10

Adresa

Vasil Shanto
Albania
Tirana
Vasil Shanto

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj