Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi
Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi

Pershkrimi

Jepet me qera, vilë tek sheshi "Avni Rustemi". Vila ka strukturë 3 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 550 m2, është e organizuar në 7 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 ambient gatimi, 5 tualete dhe tarracë. Vila është e investuar me sistem kaldajsh dhe panele diellore. Në katin -1 ka mundësi parkimi për 2 makina. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi shumë i mirë bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës.Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Vila është e përshatatshme për hostel. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP10858
550 m2
8
5
Ka Hipoteke
2019-06-10

Adresa

Sheshi Avni Rustemi
Albania
Tirana
Sheshi `Avni Rustemi`

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €