Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim • Sipërfaqa e apartamentit 75 m2 • Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni • Ambjenti i Gatimit • 1 Dhoma Gjumi • 1 Tualet • I investuar • Mobilim i Ri • Me Parket • Zonë e Qetë • Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Duplex
PRI+10859
75 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-10

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 2
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 3
98,000 €