Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën "Zenel Baboci" afër Rrugës së Barrikadave. Informacion mbi apartamentin: •Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 50 m2 • Orientimi Jug-Perëndim. Apartamenti është totalisht i mobiluar me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni me vetratë xhami • Parket • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al10862
50 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

Rruga Zenel Baboci
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj