Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te "Park Gate", përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” dhe “Fakultetit Ekonomik”, në Rrugën e Elbasanit dhe fare pranë Parkut të Liqenit Artificial. Godina do të ketë tarraca të gjelbëruara duke iu përshtatur trendit më të fundit të ndërtesave me tarraca ekologjike, si edhe do të ketë një fasadë tepër të personalizuar, e cila do të jetë 2-ngjyrëshe. “Park Gate” përfshin 2 kate shërbime, 5 dhe 11 kate banim, si edhe 2 kate parkim nëntokësor. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 137.64 m2 • Orientimi Jug. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Triplo xham • Kubaturë e rregullt • Fasada të ventiluara, dritare e vetrata me karakteristika të mira teknike e akustike • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al10865
137.64 m2
4
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-11

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €