Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi
Shitet,Ambjent,Ali Demi

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te Markata e Vjetër. Informacion mbi ambjentin: • Kati -1 • Sipërfaqja e ambjentit : 430 m2. Ambjenti disponon: • Pozicion i favorshëm gjeografik • Lartësi 3.8 m • Ashensor mallrash, ashensor banorësh dhe shkallë emergjence • Aktualisht i dhënë për palestër 1500 euro • Ndodhet dhe 1 ambjent ne katin 0, 55 m2 që lidhet me shkallë të brendshme me ambjentin tjetër. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al10868
430 m2
-1
0
Ne proces hipotekimi
2019-06-11

Adresa

Markata e Vjeter
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 3
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €