Shitet, Tokë, Farkë

Pershkrimi

Shitet tokë në "Farkë". Toka ka sipërfaqe totale 1000 m2 dhe 150 m2 ndërtim. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Land
OPP10874
1000 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

Farke
Albania
Tirana
Farke

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €