Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në "Rrugën e Elbasanit" . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 90 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi jug-lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10876
90 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj