Shitet, Ambjent, Rruga Sami Frashëri

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në rrugën Sami Frashëri, në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin e 1 të një pallati ekzistues. Ka orientim perëndim, dhe sipërfaqe totale 77m2. Ambjenti është i veshur me vetratë xhami dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi (veçanërisht zyrë). • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus10877
77 m2
1
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

Rruga Sami Frasheri
Albania
Tirana
Rruga Sami Frasheri

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 4
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €