Shitet, Ambjent, Rruga Sami Frashëri

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në rrugën Sami Frashëri, në zonë të preferuar dhe buzë rruge.Ambjenti është i pozicionuar në katin e 1 të një pallati ekzistues.Ka orientim perëndim, dhe sipërfaqe totale 77m2.Ambjenti është i veshur me vetratë xhami dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi (veçanërisht zyrë). • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus10877
77 m2
1
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

Rruga Sami Frasheri
Albania
Tirana
Rruga Sami Frasheri

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €