Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Kodra e Diellit • Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 1 • Sipërfaqa e apartamentit : 57m2 • Organizimi: • Ambjenti Gatimit • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualet • I investuar • I pajisur me Certifikatë Pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+10879
57 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 2
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 3
98,000 €