Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Kodra e Diellit • Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 1 • Sipërfaqa e apartamentit : 57m2 • Organizimi: • Ambjenti Gatimit • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualet • I investuar • I pajisur me Certifikatë Pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+10879
57 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €