Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, pas ish Pirro Manit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 140 m2 • Ka 2 orientime Lindje dhe Perëndim • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • Kondicionim • Parking në zonë • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
135,000 €
2
Ka hipoteke
2018-07-03

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 140
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme