Shitet, Apartament 1+1, Rruga  Fortuzi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga  Fortuzi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga  Fortuzi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga  Fortuzi

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Fortuzi" . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 68 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon . Orientimi perëndimi i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10880
68 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

Rruga Fortuzi
Albania
Tirana
Rruga Fortuzi

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj