Shitet, Apartament 1+1, Rruga Fortuzi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Fortuzi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Fortuzi
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Fortuzi

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Fortuzi" . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 68 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon . Orientimi perëndimi i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10880
68 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

Rruga Fortuzi
Albania
Tirana
Rruga Fortuzi

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj