Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Kodra e Diellit • Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 2 • Sipërfaqa e apartamentit : 57m2 • Organizimi: • Ambjenti Gatimit • 1 Dhomë gjumi • Verande 16m2 • 1 Tualet • I investuar • I pajisur me Certifikatë Pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+10881
57 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-11

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj