Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë kompleksi Veneto • Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 112.1 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • Verandë • I investuar • Pallat i ri • Ashensor • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+10886
112.1 m2
3
0
Ka Hipoteke
2019-06-12

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €