Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tiranë
Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tiranë
Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tiranë
Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tiranë
Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tiranë

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet tek Ish Ekspozita.Informacion mbi Ambjentin: •Buzë Rruge • Kati 0 • Sipërfaqa e ambjenti: 150 m2 • Fasadë Xhami • Tualeti •Sistem aspirimi dhe Kondicionim • Sistem Kamerash. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
PRI10887
150 m2
0
0
2
Ka Hipoteke
2019-06-12

Adresa

Ish Ekspozita
Albania
Tirana
Ish Ekspozita

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €