Shitet, Lokal, Durrës
Shitet, Lokal, Durrës
Shitet, Lokal, Durrës
Shitet, Lokal, Durrës

Pershkrimi

Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Sipërfaqa totale: 147m2 • ndodhet në vijën e parë të lokaleve •ofron mundësi zhfrytëzimi të plazhit për të vendosur shezllone • Sistem aspirimi dhe kondicionimi .Lokali ka klientelë të ngritur prej disa vitesh. Objekti ofron mundësi për të bërë investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
OPP10889
147 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-12

Adresa

Durres
Albania
Durrës
Durres

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 3
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €