Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati 7 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 87 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10890
87 m2
2
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-12

Adresa

stacioni i trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 4
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €