Apartament 2+1 Harry Fultz

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Harry Fultz tek Kompleksi Panorama . Ndodhet në katin e 11 banim dhe ka nje sipërfaqe totale prej 104 m2 . Apartamenti ka orientim perendim. Apartamenti disponon: •Salloni Ndenjes •2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni I mbyllur • Me Hipoteke • Sistem kapote • Pjeserisht i mobiluar .Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
110,000 €
11
Ka hipoteke
2018-07-06

Me teper tipare

Siperfaqe neto : 104
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Harry Fultz
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme