Shitet, Apartament 3+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 3+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 3+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 3+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 3+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 3+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 3+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 3+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 3+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Shitet, apartament 3+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati 8 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 130 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10893
130 m2
5
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-12

Adresa

stacioni i trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj