Qera, Ambjent, 21 Dhjetori, Rruga Naim Frasheri
Qera, Ambjent, 21 Dhjetori, Rruga Naim Frasheri

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne Rrugen Naim Frasheri e zonen e 21 Dhjetorit. Ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 35 m2. Ambjenti disponon: •Tualetin • Fasade xhami• Opsion ideal investimi •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
10896
35 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-12

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 13
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €