Qera, Ambjent, 21 Dhjetori, Rruga Naim Frasheri
Qera, Ambjent, 21 Dhjetori, Rruga Naim Frasheri

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne Rrugen Naim Frasheri e zonen e 21 Dhjetorit. Ndodhet në katin 0 dhe ka sipërfaqe 35 m2. Ambjenti disponon: •Tualetin • Fasade xhami• Opsion ideal investimi •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
10896
35 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-12

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €