Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin

Pershkrimi

Shitet lokal në Shëngjin. Informacion mbi Biznesin : • Kati 2 • Sipërfaqa totale: 250 m2 • ndodhet nëqendër të Shëngjinit• Sistem aspirimi dhe kondicionimi. Lokali ndodhet 50 metër nga plazhi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
OPP10897
250 m2
2
0
Ka Hipoteke
2019-06-12

Adresa

Shengjin
Albania
Lezhe
Shengjin

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 1
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 15
110,000 €

Qera, Ambjent, Lulishtja 1 Maji

Lulishtja 1 Maji Tirana ID: 12727
50 m2 1 3
410 € /muaj