Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Myslym Shyrit. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 5 Banim • Sipërfaqe: 75 m2. Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma e gjumi • Tualeti • Ballkoni • Sistem Kodicionimi • Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10900
70 m2
5
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj