Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 257m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, verandë. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij jug-lindje-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor • me hipotek • me garazhd Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus10901
257 m2
6
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 35
55,000 €