Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Myslym Shyrit tek Him Kolli. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 8 Banim • Sipërfaqe: 40 m2. Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Ballkoni • Sistem Kodicionimi • Me parket • Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10905
40 m2
8
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €