Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Myslym Shyrit tek Him Kolli. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 8 Banim • Sipërfaqe: 40 m2. Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Ballkoni • Sistem Kodicionimi • Me parket • Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10905
40 m2
8
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €