Qera, Ambjent, Laprake
Qera, Ambjent, Laprake
Qera, Ambjent, Laprake
Qera, Ambjent, Laprake

Pershkrimi

Jepet ambjent per qera Laprake ne Rrugen Pandi Dardha prane Polikliniken numer 7. Ambjenti ka siperfaqe 53 m2 dhe • Verande 40 m2. • Fasade xhami • 1 Tualet • Bosh • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
10906
53 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Laprak
Albania
Tirana
Laprake

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj