Shitet, Apartament 3+1,  Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,  Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,  Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,  Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,  Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,  Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,  Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,  Kodra e Diellit, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1,  Kodra e Diellit, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 157 m2 •Dokumentacioni: Me Hipotekë • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Sistem kondicionimi • I investuar • Me parket • Ndërtim i Ri • Kabatur e rregullt • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+10907
157 m2
5
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €