Qera, Kapanon, Autostrada Tirane-Durres
Qera, Kapanon, Autostrada Tirane-Durres

Pershkrimi

Jepet me qera kapanon në Autostraden Tirane-Durres • Kapanoni është në katin 0 përdhes me sipërfaqe 1700 m2, Kapanoni disponon: • Pozicion të favorshëm gjeografik • Parking • I rrethuar me mure • Prane rruges kryesore Mundesi Ndarje ne 300 m, 500 m dhe 1100 m • I përshatshëm si : linja prodhimi, servis, etj • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Pavilion
10909
1700 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Autostradë Tiranë-Durrës
Albania
Tirana
Autostrada Tirane-Durres

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €