Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Pershkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe shumë të preferuar të Tiranës, në zonën e Komunës së Parisit. Apartamenti ndodhet në katin 3 banim tek Kompleksi Kika 1 , ka një sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe ka shpërndarje të mirë të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm me dalje në ballkon,ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit të kompletuara, tualeti me dritare dhe veranda me një sipërfaqe prej 40 m2. Apartamenti ka lokacion fantastic, orientim të mire, është mjafti i investuar, i shtruar me parket, me kondicioner , i orientuar drejt Lindje- Perëndimit. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI10910
70 m2
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Komuna e Parisit, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
Komuna E Parisit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €