Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit.Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 69m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i tij perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • i investuar me parket dhe punime gipsi • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus10911
69 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-13

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €