Shitet, Vilë, kthesa e Kamzës
Shitet, Vilë, kthesa e Kamzës
Shitet, Vilë, kthesa e Kamzës
Shitet, Vilë, kthesa e Kamzës
Shitet, Vilë, kthesa e Kamzës
Shitet, Vilë, kthesa e Kamzës
Shitet, Vilë, kthesa e Kamzës

Pershkrimi

Shitet, vilë tek "Kthesa e Kamzës". Vila ka strukturë 2 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 358m2, dhe 504 m2 truall, është e organizuar në 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 ambient gatimi, 2 tualete dhe tarracë. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi shumë i mirë bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Vila ka mundësi për të shtuar edhe një kat. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP10914
358 m2
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Kthesa e Kamzes
Albania
Tirana
Kthesa E Kamzes

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 3
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 5
230 € /muaj