Shitet, Lokal, Rruga Hoxha Tahsim
Shitet, Lokal, Rruga Hoxha Tahsim

Pershkrimi

Lokali ndodhet në rrugën "Hoxha Tahsim". Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaqa totale: 75 m2 • Verandë: I investuar • Sistem aspirimi dhe kondicionimi .Lokali ka klientelë të ngritur prej disa vitesh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
OPP10915
75 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Rrug Hoxha Tahsim
Albania
Tirana
Rruga Hoxha Tahsim

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI13235
144 m2 3 2 2
173,000 €

Qera,Apartament 2+1,Lidhja e Prizrenit,te Garda

Rruga "Lidhja e Prizrenit" Tirana ID: future13234
100 m2 2 1 2
550 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Kepi i Rodonit

Kepi i Rodonit Durrës ID: AL13233
104 m2 2 1 2
200,000 €