Qera, Apartament 2+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik. • Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 92 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambienti i Gatimit •2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • I investuar • 1 Ballkon • 1 Garazh • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+10922
92 m2
2
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 13
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €