Qera,Apartament 2+1,Fusha E Aviacionit
Qera,Apartament 2+1,Fusha E Aviacionit
Qera,Apartament 2+1,Fusha E Aviacionit
Qera,Apartament 2+1,Fusha E Aviacionit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në zonën e Fushes se Aviacionit.Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një vile. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt katrore .Për ta vizituar na kontakton !

Tipare

Apartment
future10924
100 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-13

Adresa

Fusha e Aviacionit
Albania
Tirana
Fusha e Aviacionit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj