Jepet me qera, Apartament 2+1, Harry Fultz
Jepet me qera, Apartament 2+1, Harry Fultz
Jepet me qera, Apartament 2+1, Harry Fultz

Pershkrimi

jepet me qera apartament 2+1 tek rruga "Panorama" pranë Harry Fultz . Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10927
100 m2
3
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

harry fultz
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €