Qera,Garsoniere,Dogana
Qera,Garsoniere,Dogana
Qera,Garsoniere,Dogana
Qera,Garsoniere,Dogana
Qera,Garsoniere,Dogana
Qera,Garsoniere,Dogana
Qera,Garsoniere,Dogana

Pershkrimi

Disponojmë garsoniere në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Doganes .Garsonierja është e organizuar nga salloni,tualeti dhe ballkoni.Objekti ndodhet në katin e pare të një vile me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 50 m2. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future10929
50 m2
1
1
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-13

Adresa

Dogana
Albania
Tirana
Dogana

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj