Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në Rrugen e Durresit prane Kafe Flora. Apartamenti ndodhet në katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tualet, ballkon. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt .Për ta vizituar na kontakton !

Tipare

Apartment
10931
75 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 5
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €