Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në Rrugen e Durresit prane Kafe Flora. Apartamenti ndodhet në katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tualet, ballkon. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt .Për ta vizituar na kontakton !

Tipare

Apartment
10931
75 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-13

Adresa

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €