Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Kopshti Zoologjik • Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati 3 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 128 m2 • Organizimi: • Ambjenti i gatimit • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Investuar • I mobiluar • Me ashensor • Orientimi: Jug-Perëndim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+10943
128 m2
3
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-14

Adresa

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj