Apartament 3+1, Ali Demi

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga “Idriz Dollaku”. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 121 m2 • Orientimi Jug-Lindje-Perëndim. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Termoizolim • I investuar • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
75,000 €
2
Në proces hipotekimi
2018-07-17

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 121
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Idriz Dollaku
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme