Shitet, Apartament 1+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Haxhi Dalliu
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Haxhi Dalliu

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Haxhi Dalliu" . Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 68m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10945
68 m2
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-14

Adresa

rruga haxhi dalliu
Albania
Tirana
Rruga Haxhi Dalliu

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 34
55,000 €