Shitet, Vile, Laprake
Shitet, Vile, Laprake
Shitet, Vile, Laprake
Shitet, Vile, Laprake
Shitet, Vile, Laprake
Shitet, Vile, Laprake
Shitet, Vile, Laprake
Shitet, Vile, Laprake

Pershkrimi

Vila ndodhet në zonën e Laprake. Informacion mbi Vilën: • Ndërtim 2 Katësh • 140 m2 ndërtim •Oborr 100 m2 • Me Hipotekë.•Vend Parkimi • Kubaturë të rregullt • Organizimi i brendshëm: • ambjente të ndara në: • 4 dhoma gjumi • 1 kuzhine dhe sallone ndenje • 2 tualete. Për ta vizituar na konataktoni!

Tipare

Villa
10946
240 m2
5
2
Ka Hipoteke
2019-06-14

Adresa

Laprakë, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
Laprake

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €