Shitet, Apartament 2+1, Kthesa e Kamzës
Shitet, Apartament 2+1, Kthesa e Kamzës
Shitet, Apartament 2+1, Kthesa e Kamzës
Shitet, Apartament 2+1, Kthesa e Kamzës
Shitet, Apartament 2+1, Kthesa e Kamzës
Shitet, Apartament 2+1, Kthesa e Kamzës

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Kthesa e Kamzës", komleksi "Garden City" . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 104 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP10951
104 m2
5
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-14

Adresa

Kthesa e Kamzes
Albania
Tirana
Kthesa E Kamzes

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 0
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 14
110,000 €

Qera, Ambjent, Lulishtja 1 Maji

Lulishtja 1 Maji Tirana ID: 12727
50 m2 1 3
410 € /muaj