Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në Rrugën Dritan Hoxha te Pro Credit Bank . Apartamenit ndodhet ne katin e 7 baim me siperfaqe 134 m2 dhe verande 45 m2 . Organizimi I apartamentit: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti disponon orientim te mire dhe dokumentacion te rregullt hipotekor. • Ndërtim i Ri • Punime cilesore • Oxhak • Kubature e rregullt. Zona ku ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si: shkolla, kopshte , qendra spitalore, linje urbani, qendra tregtare ne kohe te shkurter. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
10954
179 m2
7
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-14

Adresa

Rruga Dritan Hoxha
Albania
Tirana
Rruga Dritan Hoxha

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11069
200 m24222
800 €

Qera, Apartament 4+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11068
200 m24224
1,000 €

Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11067
400 m28412
1,600 € /muaj