Qera, Apartament 1+1, Fresku
Qera, Apartament 1+1, Fresku
Qera, Apartament 1+1, Fresku
Qera, Apartament 1+1, Fresku
Qera, Apartament 1+1, Fresku

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu, në afërsi të Thesarit.Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti jepet me qera i mobiluar.Orientimi i tij jug-lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor • me hipotek Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus10955
65 m2
7
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-14

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €