Shitet,Apartament 1+1,Rruga Bardhyl

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 84 m2 • Orientimi Lindje • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
70,000 €
2
Ka hipoteke
2018-07-19

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 84
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Bardhyl
Albania
Tirana
Rruga Bardhyl
1001

Prona te ngjashme