Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën e Elbasanit, ngjitur me Ambasadën Amerikane, përbri Universitetit "Luarasi". Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 brenda një rezidence 4-katëshe me oborr • Sipërfaqja e apartamentit : 86 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit më vete • 2 dhoma gjumi • Tualeti • 1 post parkimi i përfshirë në çmim • Pallat i ri • Parket • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet, e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al10956
86 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-14

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €