Shitet, Biznes Bar Restorant, Don Bosko
Shitet, Biznes Bar Restorant, Don Bosko
Shitet, Biznes Bar Restorant, Don Bosko
Shitet, Biznes Bar Restorant, Don Bosko

Pershkrimi

Shitet biznes Bar Restorant ne zonen Don Bosko. Ambjenti ka siperfaqe 200 m2 dhe verande 50 m2. Kuzhina e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme per gatim. Ambjenti disponon: Sistem aspirimi dhe kondicionimi. Dhome frigoriferike. Zgare . 20 Tavolina. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
10958
250 m2
0
0
2
Ka Hipoteke
2019-06-14

Adresa

Don Bosco, Tirana
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 13
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €