Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 130 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • I investuar • Pallat i ri • Ashensor • Orientimi: Jug-Lindje • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+10962
130 m2
1
4
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-15

Adresa

Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 0
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 15
110,000 €

Qera, Ambjent, Lulishtja 1 Maji

Lulishtja 1 Maji Tirana ID: 12727
50 m2 1 3
410 € /muaj